BIRDS LOVE SEEDS...
WE LOVE COOKIES
We use cookies to make sure your visit to our website runs smoothly, from remembering your preferences to showing you the right nest box.
💚 Green April Deals - up to 50% off! →
Your basket
This gardening set is perfect for children who enjoy being outside and spending time in the garden. The set consists of a well designed shovel, spade a rake.
Each tool has a sturdy wooden handle, and a brightly coloured metal head.
| Sku | 675170190 |
|---|---|
| Brand | Kids in the Garden |
| Width | 200 mm |
| Height | 278 mm |
| Length | 39 mm |
| Weight | 0.2 kg |
| Colour | Green |
| Material | Wood, Metal, FSC® Certified Wood, FSC Certified Wood |
| Cookiename | Type | Expires | Description |
|---|